top of page

Marka PERLA BOTTEGA jest wynikiem zamiłowania do designu oraz odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku. Proponujemy Państwu kolekcję mebli, która nada niebanalności i charakteru.

Każdy z proponowanych mebli posiada swój indywidualny styl wpisujący się w trendy i jest szczegółowo dopracowany pod względem jakości i funkcjonalności

 

Kim jesteśmy?

 

Jesteśmy firmą rodzinną, działającą na rynku od 1997 roku.  Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji nietuzinkowych mebli głównie z litego drewna. Siedziba naszej firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Wieliszewie pod Warszawą.

 

Co nas wyróżnia?

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, doświadczeniu załogi i profesjonalnemu parkowi urządzeń stolarskich oraz stosowaniu do produkcji wyłącznie wysokiej jakości drewna oraz materiałów stolarskich produkujemy meble, które nasi klienci cenią za design oraz jakość. Każdy element składowy produkcji ma dla nas bardzo duże znaczenie: selekcjonowane i sezonowane drewno, najwyższej jakości drewnopochodne płyty stolarskie, ekologiczne lakiery wyprodukowane wyłącznie w Unii Europejskiej oraz funkcjonalny i najlepszej jakości osprzęt… to wszystko sprawia, że nasze produkty finalne są idealne.

 

Nasze projekty

Zajmujemy się produkcją mebli dla klientów indywidualnych, hoteli, pensjonatów oraz innych firm. Produkowaliśmy również kolekcje mebli dla sieci sklepów Almi Decor oraz House&More. Nasze realizacje znalazły się w prestiżowych magazynach na całym świecie, między innymi w hiszpańskim magazynie „CASA VOUGE”. Braliśmy również udział w programie telewizyjnym „Podzielić m2” w stacji Canal+.

Jeśli są Państwo zainteresowani szerszą ofertą, wykonaniem mebli na wymiar zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.kanownik.pl

bottom of page